Poznajmy się

Pomagamy wygrać w biznesie dzięki technologii.
Doskonale znamy system enova365.
Oferujemy nieszablonowe wdrożenia.

  • Głód zwycięstwa

Dlaczego cdnet?

Technologia pozwala pracować nam mądrzej i szybciej osiągać efekty. Przez 20 lat pomogliśmy kilkuset przedsiębiorcom osiągać sukces dzięki zmianie. Realizujemy założone cele dzięki unikalnemu połączeniu wiedzy biznesowej i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych. Analizujemy założone wymagania i wdrażamy najlepsze aplikacje biznesowe. Wybraliśmy enova365 – nowoczesny, procesowy system ERP dla budowania przewagi konkurencyjnej firm. Modelujemy procesy biznesowe sprzedaży, zakupów, produkcji i administracji.

Zapewniamy:

nieszablonowe wdrożenia ERP – rozwiązania IT dostosowane do Ciebie

nowy silnik dla Twojego biznesu – dajemy firmom nowy napęd do poprawy dzięki mocy enova365

technologię, która jest dla ludzi – szkolimy i wspieramy, ponieważ bez przekonania pracowników do nowych rozwiązań nie osiągniemy sukcesu.

 

Doświadczenie

Wdrażamy ERP od 20 lat

Wiedza

Aktywnie poszerzamy kompetencje

Rekomendacje

Ponad 200 klientów

Specjalizacja

Znajomość branży produkcyjnej i handlowej i outsourcingowej

Spotkajmy się

Wyścigi samochodowe i budowanie przewagi konkurencyjnej firm to moje dwie pasje.

Od 20 lat pomagam firmom wygrywać dzięki zastosowaniu rozwiązań informatycznych. Wiem, że zwycięstwo zależy od sprawnego łączenia możliwości IT i wymagań biznesowych. Cyfrowa transformacja możliwa jest tylko z udziałem zaangażowanych ludzi.

Dzięki technologii informatycznej możemy szybciej osiągać założone efekty.

Chciałbym zaproponować Twojej firmie współpracę przy modelowaniu biznesu i wdrożeniach aplikacji typu ERP. Jeżeli potrzebujesz mocnego silnika dla Twojego biznesu – spotkajmy się!

cdnet

ul. Jasnogórska 23, P.1,
31-358 Kraków

Zostaw swój e-mail lub telefon a skontaktujemy się z Tobą


    więcej
    przy ul. Jasnogórska 23, 31-358 Kraków – administratora danych, w celu udzielenia informacji o produktach i świadczonych usługach, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i mam świadomość, że dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody.


    więcej
    zainicjowanych przez cdnet sp. z o. o. zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.)