Co wyróżnia nasz system ERP

Co wyróżnia system ERP enova365

Mobilny

Odkryj najbardziej mobilny system zarządzania przedsiębiorstwem ERP w Polsce! Dostępny z każdego urządzenia (komputer, tablet, smartfon), a także w instalacjach lokalnych, online oraz w chmurze. Niezależnie od sposobu korzystania, użytkownik ma wygodny dostęp do tych samych danych i funkcjonalności.

Zgodny z przepisami

Nieustannie zmieniająca się legislacja wymaga systemu ERP zgodnego z przepisami. System zawsze zgodny z prawem. JPK, RODO, split payment to standard – bez ukrytych opłat. Producent zapewnia biznesowi bezpieczeństwo i dostęp do aktualizacji.

Nowoczesny technologicznie

enova365 to system XXI, aktualny technologicznie, To w pełni integrowalna platforma biznesowa, która może zostać włączona w obecną infrastrukturę IT bez konieczności wymiany pozostałych programów branżowych lub posiadanych dedykowanych rozwiązań.

Dopasowany do potrzeb

enova365 funkcjonuje w firmach handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Niezależnie od branży i sposobu pracy odpowiada na potrzeby użytkowników. Wraz ze wzrostem firmy, istnieje możliwość poszerzenia funkcjonalności, co ważne bez konieczności wymiany systemu.